СОУ „Коле Нехтенин“
Мај 19, 2022, 06:51:58 *
Добредојдовте Гостин. Ве молам пријавете се или зачленете се.

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија.
Новости: Форумот пристигна ! - Регистрирајте се
 
   Почетна   Помош Пребарај Пријавување Зачленување  
Страници: [1]
  Отштампај  
Автор Тема: Правила и услови за користење  (Прочитана 9967 пати)
Администратор
Administrator
Newbie
*****
Порака: 1


Погледај го профилот на -
« пратена : Април 15, 2009, 02:48:12 »

Добро прочитајте ги следниве правила пред да почнете да учествувате во дискусии на форумов или да креирате Ваши.

1. Однесувајте се културно. Форумот е наменет за СОУ „Коле Нехтенин“ и секое некултурно однесување од членовите ученици нема да се толерира.

2. Забрането е постирање на какви било материјални содржини кои ги нарушуваат авторските права на авторот на тој материјал.

3. Национализам, сексизам или било каква друга дискриминација е строго забранета.

4. На веќе отворена дискусија, придржувајте се кон неа. Доколку имате свое мислење кое е надвор од дискусијата на таа тема отворете ваша нова тема.

5. СТРОГО се забранува постирање на порнографски материјали од било кој вид.

6. Администрацијата на форумот на СОУ „Коле Нехтенин“ го задржува правото да бриши/изменува теми/мислења без објаснување или предупредување доколку смета дека тоа е потребно.
Сочувана
Страници: [1]
  Отштампај  
 
Префрли се на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!