СОУ „Коле Нехтенин“
Декември 06, 2021, 05:53:13 *
Добредојдовте Гостин. Ве молам пријавете се или зачленете се.

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија.
Новости: Форумот пристигна ! - Регистрирајте се
 
   Почетна   Помош Пребарај Пријавување Зачленување  
Страници: [1]
  Отштампај  
Автор Тема: Нешто ново  (Прочитана 8129 пати)
GogoLjubotenski
Newbie
*
Порака: 2Погледај го профилот на -
« пратена : Јуни 20, 2009, 10:01:57 »

Александар да ти предложам нешто, како администратор на овој форум мислам дека треба да ставиш ИТ дел каде што ке можеме да дискутирамо со учениците за нивни проблеми и наши воедно, нели сепак сме информатичко училиште. Може за секоја струка (ел.техничка,механичка,угостителска) да се направи дел.
Зошто да идат по други форуми и да скитаат низ интернет за да ги решат своите проблеми со компјутери, и др глупости  Шмекерко

Поздрав
Сочувана
Страници: [1]
  Отштампај  
 
Префрли се на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!