СОУ „Коле Нехтенин“
Јануари 19, 2022, 12:11:42 *
Добредојдовте Гостин. Ве молам пријавете се или зачленете се.

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија.
Новости: Форумот пристигна ! - Регистрирајте се
 
   Почетна   Помош Пребарај Пријавување Зачленување  
Нема нови пораки Правила и услови за користење
Прочитајте ги правилата и условите за користење на форумот пред да постирате
1 Пораки
1 Теми
Последна порака од Администратор
во Правила и услови за кори...
пратена Април 15, 2009, 02:48:12
Нема нови пораки Генерална дискусија
Зборувајте за се` поврзано со форумот и веб страната
0 Пораки
0 Теми
Нема нови пораки Новости и соопштенија
Новости околу форумот и веб страната
0 Пораки
0 Теми
Нема нови пораки Предлози и забелешки
Имате некој предлог или пак забелешка поврзани со форумот и веб страната на училиштето? Слободно искажете ги овде
1 Пораки
1 Теми
Последна порака од GogoLjubotenski
во Нешто ново
пратена Јуни 20, 2009, 10:01:57
Нема нови пораки Новости
Коментирајте за сите новитети и новисти што се случуваат во училиштето
3 Пораки
1 Теми
Последна порака од Димитар Гарпов
во Одг: Македонија - Второ ...
пратена Мај 29, 2009, 02:07:32
Нема нови пораки Активности
Разговарајте за сите активности кои се случуваат во училиштето
0 Пораки
0 Теми
Нема нови пораки Предлози и забелешки
Предлози или забелешки кои ги имате за училиштето воглавно
0 Пораки
0 Теми
Нема нови пораки Генерална дискусија
Зборувајте на тема поврзана поврзана со наставата во училиштето
0 Пораки
0 Теми
Нема нови пораки Предлози и забелешки
Предлози за тоа како да се одвива наставата и забелешки од начинот на одвивање на истата
0 Пораки
0 Теми
Нема нови пораки Електро
Теми поврзани околу електро струките во училиштето
0 Пораки
0 Теми
Нема нови пораки Машинска
Теми поврзани околу машинските струки во училиштето
0 Пораки
0 Теми
Нема нови пораки Угостителско - туристичко
Теми поврзани околу угостителско - туристичката струка во училиштето
0 Пораки
0 Теми
Нема нови пораки Генерална дискусија
Сборувајте се` и сешто во врска со младинската организација на училиштето
0 Пораки
0 Теми
Нема нови пораки Новости
Новости кои се случуваат во УМО ФЕМУ2
0 Пораки
0 Теми
Нема нови пораки Состаноци
Дискусија за теми кои се работиле на состаноците на ФЕМУ2
0 Пораки
0 Теми
Нема нови пораки Желби/идеи
Желби на членовите на младинската организација и нивни идеи кои сакаат да се реализираат преку ФЕМУ2
0 Пораки
0 Теми
Нема нови пораки Предлози и забелешки
Предлози и забелешки околу внатрешното организирање на ФЕМУ2
0 Пораки
0 Теми
Нема нови пораки Професори - Ученици
Место за разговор помеѓу професорите и учениците
0 Пораки
0 Теми
Нема нови пораки Забава
Имате нешто интересно да споделите со нас? Направете го тоа. Или бан.
0 Пораки
0 Теми
Нема нови пораки Офф-Топик
Зборувајте за се` и сешто. Or else.
0 Пораки
0 Теми

* СОУ „Коле Нехтенин“ - Инфо центар
Статистики на форумот
Статистики на форумот 5 Пораки во 3 Теми од 16 Члена. Последен член: kole
Последна порака: "Нешто ново" ( Јуни 20, 2009, 10:01:57 )
Погледајте ги 10-те најнови пораки на форумот.
[Повеќе Статистики]
Присутни корисници
Присутни корисници 10 Гости, 0 Членови

Најмногу присутен денес: 10. Најмногу присутен било кога: 80 (Март 17, 2020, 07:13:46 )
Пријавување (Дали сте ја заборавиле лозинката?)
Пријавување
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!